Özel İstanbul Notre Dame de Sion Fransız lisesi

Notre Dame de Sion

fransız lisesi

17 Mayıs Pazartesi

recherche

>ETKİNLİKLER>SEMİNER - SÖYLEŞİ - SERGİ>

"HAYALİMDEKİ 23 NİSAN" RESİM SERGİMİZ

22 Nisan 2021

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilkokul öğrencilerimizin "HAYALİMDEKİ 23 NİSAN" konulu çevrim içi resim sergisini sizlerle paylaşarız.
Bu güzel çalışmaları için gurur kaynağımız öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Ayrıca 1 ve 2. sınıf ile 3 ve 4. sınıf düzeyleri arasında yapmış olduğumuz resim yarışmasında derece alan öğrencilerimizi de tebrik ederiz.

1. ve 2. SINIFLAR DÜZEYİNDE
1. Hediye Defne UYARER 2A
2. Can POLAT 1B
3.Melisa GÜNEYSEL 2B

MANSİYON
Cem SIĞIRCI 2B
Çınar AYDEMİR 2B

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
İpek BAKIR 1B
Simla ALTAY 1B

3. ve 4. SINIFLAR DÜZEYİNDE
1. Eda GENÇ 3A
2. Nehir KUTAY 3B
3. İlke Mert PİRİ 3B

MANSİYON
Elif SAYIN 3B
Kayra ATEŞLİ 3A
Kaan YÜCEL 4A

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
Nil ERDEN 3A
Mina AYDIN 3B

Alek Hampar Yıldız
Almira Aslan
Cansın Irmak Kocaboğa
Doğu Demirtaş
Ayşe Derin Gül
Elif Saçlı
Can Meydan
Kayra Atik
Demir Atlas Kesim
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 1. VE 2. SINIFLAR DÜZEYİ JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ İPEK BAKIR
Mevsim Yılmaz
Parla Özbideciler
Serra Buse Tombul
Lal Demir
Kerem Güven Gülyurt
Gecem Kargun
Mert Erbay
Mehmet Selim Dirik
Ali Koç
Arya Aslan
Berk Başkurt
Bilge Kaçan
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 1. VE 2. SINIFLAR DÜZEYİ İKİNCİSİ CAN POLAT
Derin Din
Güneş Topal
İpek Özata
Selin Coşar
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 1. VE 2. SINIFLAR DÜZEYİ JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ SİMLA ALTAY
Talya Dizdar
Tuana Dizdar
Yiğit Bakkaloğlu
Rodin Nuh Okçuoğlu
Güzide Tunç
Can Özden
Azra Aslan
İpek Bakır
Alya Üzüm
Defne Aydın
Derin Yelço
Ege Aksu
Emir Kılıçtekin
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 1. VE 2. SINIFLAR DÜZEYİ BİRİNCİSİ
Selen Tonguç
Derin Kafkas
Aden Gök
Beren Başey
Cem İçöz
ve 2. SINIFLAR DÜZEYİNDE MANSİYON ALAN ÖĞRENCİMİZ CEM SIĞIRCI
ve 2. SINIFLAR DÜZEYİNDE MANSİYON ALAN ÖĞRENCİMİZ ÇINAR AYDEMİR
Deren Horasan
Ela Yılmaz
Elen Özdemir
Eliz Karaçöl
Eylül Sunbay
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 1. VE 2. SINIFLAR DÜZEYİ ÜÇÜNCÜSÜ MELİSA GÜNEYSEL
Yağmur Yaman
Nehir Kardeşler
Asmin Erdem
Ercüment Üçbaşaran
Adrian Magar
Ahmet Üner
Ata Bağdasaryan
Belis Özmen
Berin Özaydın
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 3. VE 4. SINIFLAR DÜZEYİ BİRİNCİSİ EDA GENÇ
Doğu Anhel Altunbaş
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 3. VE 4. SINIFLAR DÜZEYİ MANSİYON ÖDÜLÜ ELİF SAYIN
Gisu Metin
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 3. VE 4. SINIFLAR DÜZEYİ ÜÇÜNCÜSÜ İLKE MERT PİRİ
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 3. VE 4. SINIFLAR DÜZEYİ MANSİYON ÖDÜLÜ KAYRA ATEŞLİ
Meryem Güneş
Mete Kutlu
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 3. VE 4. SINIFLAR DÜZEYİ JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ MİNA AYDIN
Naz Aras
Nazende Valeria Birgün
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 3. VE 4. SINIFLAR DÜZEYİ İKİNCİSİ NEHİR KUTAY
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 3. VE 4. SINIFLAR DÜZEYİ MANSİYON ÖDÜLÜ NİL ERDEN
Talya Dilşen
Umut Alkan
Ata Yankı Örnek
Ayşe Kesim
Bahar Yılmaz
Mark Erzaman
Miray Çoker
Ahmet Doruk Gül
Beren Ergun
Ceren Kahraman
Elif Tavra
Mete Zengin
Sublima Miembi
Yağmur Kaymaz
Ece Ülger
Lara Güher
Oğuzhan Erdem
Eren Baydede
Sinan Demir
Mehmet Sevigen
Güneş Bayram
HAYALİMDEKİ 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI 3. VE 4. SINIFLAR DÜZEYİ MANSİYON ÖDÜLÜ KAAN YÜCEL
Eren Açar
Mira Elgin